İhtiyacınız Her Ne Olursa Olsun Çözüm Su Web Yazılım...

Su Web Yazılım E-Ticaret Web Tasarım Özel Yazılım kurumsal site kişisel site domain hosting ticaret paketi Dernek Sitesi Site Yapmak Ucuz Web Sitesi

Hakkımızda

         2002 Yılından İtibaren Web Site Yapımı Ve Yönetimine Eğilerek Freelance Olarak Başladığımız Bu İşleri 2003 Yılında Sanatçı DOĞUŞ'un www.dogusve.biz Web Sitesinin Tüm İşlerini Alarak Bir Üst Kademeye Taşıdık.

Daha Sonra 3 Ortak Olarak www.kraldizayn.com Sitemizi Açarak Bu Sektöre Ne Kadar Önem Verdiğimizi Kanıtlamış Olduk, Ardından 1 Ortağımız ile Yollarımızı Ayırarak Daha İleriyi Hedeflemeye Başladık.

Ve Hızla Büyüyerek www.star-as.com www.uskudarsporium.com  - www.nazmikirik.com  - www.yekbir.com  - www.spirapipe.com  - www.noktaozelguvenlik.com.tr  - www.zelihaaktasproduction.com

Web Sitelerinin Yazılım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, İşlerini Yaparak Yolumuzda İlerlemeyi Sürdürdük. 2 Ortak Yollarımızı Ayırma sakta Ben Farklı Bir Alana Yönelmeyi Tercih Ettim.

Şuan Hala Özel Bir Şirketim Bilgi İşleminde Görev Yapmaktayım Ancak Artık Kendimi Yolumu Çizmeyi Hedeflediğim İçin Böyle Bir Şirket Kurmayı Düşünüyorum ve Bu Alanda Atılımlarımı Gerçekleştiriyorum

İlk Zamanlarda Yalnızca İstenilen Tasarımları Yaparak Dinamik Olarak Kontrol Edilemeyen Sistemleri Yazmaktaydık. Şuandan İtibaren Türk Ticaret Kanunun Değişmesiyle Birlikte Kontrol Edilebilir.

Dinamik Web Siteleri Yazmayı Daha Uygun Gördüm. Kişisel Siteler, Kurumsal Küçük Çaplı Firmalar, Büyük Çaplı Firmalar, E-Ticaret Yazılımları, Emlak Sistemleri, Köy ve Dernek Sistemleri Yazarak

Portföyümü Daha Fazla Genişletmiş Bulunmaktayım. Artık "İhtiyacınız Her Ne Olursa Olsun Çözüm Su Web Yazılım" Diyerek Yoluma Daha Net Görerek İlerliyorum.

Siz Değerli Müşterilerimle Daha İleriye Gideceğimize Yürekten İnanıyorum Şuan Sahip Olduğum Referanslarımı Referanslar Sayfasından Görebilirsiniz.

Misyon

Su Web Yazılım Olarak Sektörün İhtiyaçlarını En İyi Şekilde Analiz Ederek Müşteri Odaklı Bir Politika İle Firmaların ve Kurumların İhtiyaçlarını En İyi Şekilde En Uygun Fiyata En Kaliteli Olarak Yapmayı İstiyoruz.

Bu Düşüncemiz İle Misyonumuz "Kaliteli,Müşteri Odaklı En Uygun Fiyatla Yazılımlarımızı Sizle Buluşturmaktır"

Vizyon

Su Web Yazılım Olarak Dünyanın Teknolojilerini Takip Etmek ve Onların Gerisinde Kalmadan Zamanla Onlardan Daha İleriye Götürmeyi Hedefliyoruz. Vizyonumuz Dünya Teknolojisinin Üzerine Çıkmaktır.

Kurumsal

        Web tasarımı konusuna çok farklı bir bakış açısı olan Su Web Yazılım ve İnternet Hizmetleri sıradan web sitesi anlayışının teknolojinin önünde engel olmaktan öte gidemediği bilincini, en iyi şekilde; verdiği hizmetlerle, müşterilerinde bıraktığı memnuniyetle ve yine müşteri aracılığıyla büyüyen
 müşteri kitlesiyle sağlamaktadır.

Web tasarımı, Yazılım, Grafik tasarım, dallarında ayrılan kadrosuyla Su Web siteniz için tek fikir düşüncenin değil, çoklu çalışma sistemiyle üretilen hizmetin kalitesini gösterme çabasındadır. 

Grafik tasarımı olarak görsellik açısından oldukça zengin olduğu halde, hız olarak da bir çok siteden daha hızlı çalışan internet siteleri tasarlıyor, müşterilerimizin kimliğini internet üzerinde en güzel ve en hızlı şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.
Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır. 

"Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" Tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklam yöntemlerine bakalım. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 1000 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür
 basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 5000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan
 firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları dezavantajları göz önüne alındığında "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark
edeceksiniz.

Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız elinize var olabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri; hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbe der, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

 


Su Web Yazılım ve İnternet Hizmetleri

Ofis Adres :Akşemsettin Mahallesi Alperen Caddesi No:57 D:1

Tel : +90 (501) 220 34 24   E-mail : info@suwebyazilim.com